Coraz więcej turystów wybiera się na wakacje do krajów Azji Południowo – Wschodniej. Pod względem popularności niewątpliwie króluje tu Tajlandia, która przez niektórych uważana jest za raj dla turystów. W ostatnich latach popularność zdobyły także inne kraje, które do tej pory nie były uczęszczane przez turystów przede wszystkim ze względu na panujące w nich warunki polityczne.

Tajlandia kojarzy się turystom z ciepłym klimatem, sympatycznymi ludźmi, bogatym wyborem owoców. Jest to miejsce często wybierane przez turystów z Polski głównie ze względu na warunki ekonomiczne.

Ceny w Tajlandii są przystępne dla średnio zamożnego Polaka, co sprawia, że można w tym miejscu spędzić długie, pełne atrakcji wakacje. Tajlandia kusi turystów wieloma atrakcjami. Duże miasta są centrum nocnej rozrywki i wielu innych ciekawostek. Znaczna część turystów wybiera to miejsce ze względu na piękne i czyste plaże.

Kiedy najlepiej odwiedzić Tajlandię? Kraj ten można odwiedzać praktycznie przez cały rok, jednak warto wiedzieć by unikać pory deszczowej, która może być bardzo uciążliwa. Jeżeli chodzi o zakwaterowanie – nie ma problemu, żeby znaleźć atrakcyjne zakwaterowanie w przystępnej cenie.

Jeżeli chodzi o jedzenie – tu również ceny są zachęcające dla turystów, jednak niektóre specjały tajskiej kuchni mogą odstraszać osoby, które nie lubią kulinarnych eksperymentów. Tajlandia oferuje jednak ogromny wybór doskonałej jakości, świeżych owoców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook